SÍDLO SPOLEČNOSTI

Stará Přerovská 808/17

779 00 Olomouc

 

IČ:

28570774

DIČ:

CZ28570774

RYCHLÝ KONTAKT

Prodejna:

Havlíčková 29J

78901 Zábřeh

 

Telefon:

773 337 710

Kompletní podlahářské práce

 

Podlahové studio PMP-Renova s. r. o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti pokládky podlah a jsme tedy schopni zajistit kompletní podlahářské práce dle vaší potřeby.

 

Nevíte, jaké si máte do nového bydlení pořídit podlahy? Naši odborníci vám rádi poradí, jaký typ podlahy bude do vaší novostavby nejvhodnější. Přijeďte se podívat do naší vzorkové prodejny, kde si budete moci prohlédnout vámi vybrané podlahy a ujistit se o jejich kvalitě. 

 

Po domluvě zařídíme kompletní renovaci vašich podlah, ať už v bytových či jiných prostorách. Poradíme vám, jaký typ podlahy se vám bude do rekonstruovaných prostor hodit nejlépe, pomůžeme vám s výběrem a zajistíme vše od nákupu materiálu, přes dopravu až po celkovou realizaci rekonstrukce. Kvalita je pro nás tím nejdůležitějším a zakládáme si na stoprocentní spokojenosti našich zákazníků. 

 

Realizujeme výstavbu sádrokartonů, položíme obklady a dlažby nebo zajistíme rekonstrukci koupelen či komplexní stavební činnosti.

 

Chcete rekonstruovat podlahu a máte i vybraný typ, ale nevíte jak dál? Svěřte se našim odborníkům, kteří mají letité zkušenosti a dokáží vám položit podlahu bez jediné chybičky. Podlahu k vám dovezeme a dáme si záležet na tom, abyste s ní byli spokojeni. 

 

Naše společnost vám nabízí vše, co byste od podlahových prací mohli potřebovat a zaručí vám tu nejlepší kvalitu. S námi se nebudete muset o nic starat – nejtěžší úkol pro vás bude vybrat si podlahu a my zařídíme vše ostatní. 

Další projekty